Seriál Obchodujeme s akciemi v USA je na světě


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Na Peníze.cz začíná vycházet můj seriál o obchodování s akciemi na amerických trzích. Hodně lidí tu moje namátkové informace o akciovém obchodování zaujaly, psali mi, Peníze.cz se nápadu ujaly a seriál se začíná publikovat. V prvním díle se snažím představit výběr českých i zahraničních brokerů z pohledu obchodování na burze v New Yorku, kterážto je největší, v diskusi mne už někdo pucuje, že nepřihlížím k evropským burzám jako je XETRA, což je pravda – obchodoval jsem na nich párkrát, vždycky mne to zklamalo a nějak mi Xetra k srdci nepřirostla. Navíc seriál je o americké burze, tož se snažím tématu držet a nemontovat se do Xetry, kterou neznám zdaleka tak dobře.


Čili na Peníze.cz si můžete přečíst první díl seriálu, než příští týden vyjde díl druhý, už můžete mít založený brokerský účet a být připraven na vydělávání/prodělávání obrovské spousty peněz 🙂


Pokračujte ve čtení na Peníze.cz Obchodujeme s akciemi na amerických trzích I.>>

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.