Inetdrobky: proč používám komerční email, nápad vydat bloggerskou knihu, cyklistický závod Ruská ruleta

Patrick Zandl · 27. listopad 2003

Na Lupě dnes vyšel můj článeček věnovaný zamyšlení, zda a proč používat místo freemailů placený email. Konkrétně to ukazuji na příkladě mnou používaného Runbox.com. Přečíst si ho můžete zde.

Kostěj se rozhodl vydat vlastní knihu sebraných blognutí a dělá to formou "předobjednávky" - tedy až najde tisíc zájemců, vydá ji. Sám jsem zvědav, zda se mu podaří tolik lidí sehnat - jen pro porovnání, na Marigoldovi jsem prodal zatím stěží 150 ks knihy o WiFi (ačkoliv uznávám, že se dá sehnat v krámě). Daniel Dočekal navrhuje, že by se mohly vydat sebrané příběhy několika blogerů a že to už by si své zájemce našlo. Takové best of. Já bych zkusil propašovat příhody s jablečnou taštičkou v mekáči :) Špatný nápad to nakonec není, mnozí blogeři se vypsali už velmi slušně, příkladmo u Chinina je vidět značný posun v kvalitě literárního projevu: před půl rokem když začínal, to byly viditelně mírně neohrabané zápisky, půlrok každodenní dřiny a dnes jsou to prakticky literární skvosty, radost počíst.

Na BakovDevils byla zveřejněna přihláška cyklozávodu Ruská ruleta 2004, to je takové sněžné lednové (a ledové) šílenství na kole, jehož jsem se vloni chtěl účastnit (ahorečka nedovolila) a letos přemýšlím o tom, že bych to zkusil. Pokud také chcete trochu cyklistiky v náročných podmínkách, přihláška je zde a vyřiďte si zdravotní připojištění ;)

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook