Marigold.cz » Nokia znovu vstupuje do WiMAX fóra
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Někdy se obtížně chápe, co Nokia provádí. Před měsícem vystoupila z WiMAX fóra, což jsem rozdýchával jako pragmatické rozhodnutní věnovat se nyní důležitějším součástem jejího businessu. Zhruba měsíc po vystoupení z fóra ovšem Nokia prohlásila, že do WiMAX fóra opět vstupuje. Zdroj: ComputerWeekly.

Abych řekl pravdu, teď už si o tom myslím jen to, že IP divize v Nokia Networks by se měla hluboce zamyslet a případně jít do sebe-zrušení. Snažil jsem se nedávno na webu najít nějaké její produkty a získal jsem neodbytný dojem, že krome promisware a powerpointware nic nenabízí, co by v konkurenci obstálo…:( (A to nepočítám epesně spackanou akvizici RoofTopu, odepsání tak slibného mesh produktu). 

Ovšem příznivce open-source Nokia naopak potěší. Investovala totiž do Mozilla projektu. Prý proto, aby na bázi Mozilly vznikl prohlížeč pro mobilní telefony. Ten už je v pre-alfa stádiu vývoje a jmenuje se (zatím) Minimo. Zdroj: ZDNet.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 9:15 - Líbil se článek?

Je tu první komentář

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


1 komentář »

  1. Koukejme jak otocili 8) .WiMax bude snad i u nas jednou za 2-3roky aktualni.Spis je ale ted aktualnejsi jak dopadlo pripominkovani 5.4GHz na http://www.ero.dk .Nevite o tom nekdo neco?5. cervna to uzavreli,tak snad se to nekam pohne a zase to neodlozi? 😐

    Comment by David2004 — 21.6.2004 @ 12:42

Přidejte komentář