NetPhone – další české VoIP kde se vzalo tu se vzalo

Patrick Zandl · 12. září 2005

Dalším českým poskytovatelem VoIP služeb se zřejmě v brzské době stane NetPhone. Kde se vzal, tu se vzal, spadnul do toho rovnýma nohama, říkáte si? I kdeže. Důležité je maličké jméno na konci stránky: Petr Styx. Ano, to je ten Petr Styx, který se zapleteně rozešel se Softphone.cz, když se s nimi nedohodl na odměnách či podílech, aby se posléze ukázalo, že celá služba běží na jeho vlastním software a nový administrátor se musel narychlo učit s Asteriskem. Což zákazníky nepotěšilo.

NetPhone je tedy vlastně něco, co už známe, já jen připomínám, že odkaz se vám dostává na rozpracované webové rozhraní, na kterém se pracuje a kterou autor ještě neuvolnil pro normální zákazníky, jenže vy nenormální, co čtete Marigolda, holt musíte mít něco navíc :) Takže omluvte tu rozpracovanost.

Zveřejněny zatím nejsou ani ceny, ale mají být velmi zajímavé. Jenže cena není všechno, zajímavé mají být i další nadstandardní služby jako hlasové a faxové schránky, pravidla pro přesměrování, blokace atd. Takže se budeme těšit...

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook