T-Mobile přeci může CDMA síť spustit ihned…
Včerejší konference "Kráčíme k širokopásmovým zítřkům" přinesla mimi jiné vyjádření šéfa ČTÚ D. Stádníka k nárokům na frekvenci 450 MHz - ten řekl, že licence je udělena do roku 2011 a sahat na ni mu "zavání znárodněním". Což lze pochopit. Ministr Mlynář také řekl, že mu přišel dopis rozesílaný …