T-Mobile postaví v holandském Haagu Flash-OFDM síť
Včera jsem narazil na zprávu, že T-Mobile hodlá v Haagu postavit Flash-OFDM síť. Dodavatelem sítě bude samozřejmě Flarion, jemuž tahle technologie patří. T-Mobile testoval (stejně jako další operátoři) Flash-OFDM řešení už dlouho, od roku 2003, zatím to ale na nějakou aplikaci nevypadalo. Haag tedy …