Invex a Systems
Začal jsem dostávat otázky, zda se sejdeme příští týden v Brně. Trochu mne to vyděsilo, protože já se do Brna nedostanu, jak je rok dlouhý a najednou všichni předpokládají, že tam budu. Opatrně jsem se zeptal, kde bychom se tam setkali. Na Invexu. Ahááá, ja jsem zapoměl na letošní Invex…
Dlouhých …