Koupil jsem si nový access point i-Tec
Po přetrvávajících problémech s WiFi access pointem Z-Com, který už by opravdu hodně starý a dosluhující, jsem se konečně dnes odhodlal k upgrade. Po dlouhé době vybírání, kdy jsem chtěl přeci jen investovat do Orinoca a vychutnat si značku, jsem si řekl, že počkám na nový Orinoco AP-2500 nadupaný …