Zprávy z tisku 13.8.2004


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Konečně vyšel návod na instalaci CDMA pod Windows bez té blbé defaultní aplikace, jeho součástí jsou i speciálně vytvořené ovladače. Návod pro Linux vyšel už před nějakou dobou.

V pátek, 13.8. 2004 se staly dvě podstatné události – Google se vydalo s akciemi pro IPO, a v ČR vyšel Doom-III. Mimochodem – nevíte o nějaké půjčovně ultramoderních gragických karet? Stačilo by na víkend 😉

A to nejdůležitější ;-), na serveru Marigold bylo zakončeno nejúplnější how-to bezdrátových sítí. Je to pětidílný seriál o 6 dílech ;-), první díl je o historii a postupně (nejsnadněji přes menu pod článkem – Lokální hledání) se dostanete až k soupisce potřeb. Netvrdím, že je v seriálu vše, určitě by se dalo udělat ještě dalších dvacet dílů, ale zase byste to neměli pohromadě v jednom týdnu. Budete-li mít nějaké dotazy, ptejte se pod články, odpovíme, případně vznikne další díl (zabírám si název „Co v seriálu nebylo“ 😉 )

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.