Zkušenosti z mobilních aplikací 3. generace

Patrick Zandl · 11. září 2005

Tuesday opět pořádá Bezdrátovou středu (jen se tomu už zřejmě neříká Bezdrátová středa, nikde jsem to tam nenašel napsáno) a tentokráte na téma Zkušenosti z mobilních aplikací 3. generace. Pro zájemce o akci je opět možnost se via Marigolda registrovat zdarma - stačí vyplnit do kolonky slevového kódu MARIGOLD - a ušetříte tři stovky.

Na akci jsem zvědavý, zejména část věnovaná "Vliv 3G na ekonomický model operátorů a dodavatelů obsahu" slibuje zajímavé věci, bohužel sliby v tomto případě zhusta bývají nenaplněny, protože operátorům nelze šlapat na kuří oka a nelze na plnou pusu prohlásit, že vliv bude především ve stagnaci cenové a provizní politiky za účelem hojení 3G licenčních šrámů. Ale stejně, naděje umírá poslední...

Také přednáška Digital Rights Management bude zajímavá, především v případě, když se přednášející pustí do zamyšlení, zda se konečně dohádají výrobci, operátoři a držitelé IPR o tom, jaké DRM a za kolik se bude implementovat, či zda se jednota v honbě za diferenciací zisků opět odkládá.

Registrovat jest nutno se zde. Akce je tuto středu, 14. září 2005, začátek v 17:00 tradičně v Anděls Hotel.

Gratuluji tomu mazákovi, co minule zkusil slevový kód Marigold aplikovat, ačkoliv tato akce neběžela a tím zmátl jak lidi z Tuesday, tak mne :)

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook