WiFi učebnice opět online


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Při stěhování serveru se ztratilo pár částí, které běžely na jiném systému. Chvilku jsem si toho nevšiml, pak jsem neměl čas. Důležité ale je, že jsem to opravil, takže oblíbený WiFi tutoriál, tedy WiFi učebnice, je zase online a je dostupná buďto přes adresu www.marigold.cz/wifi nebo v pravém menu jako WiFi učebnice. Co je důležité, že péčí Fero Valenta sem přibude i WiMax materiál, ačkoliv ve slovenštině. Jen to musím přehudlat z Wordu do wiki, aniž by se podělala diakritika, jak se již stalo.

Abych nezapoměl, učebnice je formou Wiki, takže přidávat informace může každý. Jestli vám tam něco chybí, tak neváhejte a přidejte. Z hlavy si tak namátkou vzpomínám, že přispěvovatelů bylo málo, snad jen Adam Koppel a Tomáš Kapler. Děkuji jim ani ne tak za sebe, mně to může být fuck, ale hlavně za ty, kterým WiFi učebnice pomohla.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

2 komentáře