Marigold.cz » WiFi switche, nový čipset, ratifikace 802.11g
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Našel jsem výborný článek o WiFi switche, (safra, jak se to přechyluje, WiFi switchích? fuj, to asi ne) – na Network World Fusion. U nás se tato zařízení moc nevidí (resp zatím jsem je u nás vůbec neviděl). WiFi switch nabízí jak zabezpečení, tak například řízení zatížení a roaming, je to takové komplexní řešení pro WiFi ve firmě. Většinou je vybaveno prací na více kanálech a například Vivanco dělá i speciální fázové antény, jimiž signál může posílat do daleka. Článek je výborným a obsáhlým sumářem WiFi switche trhu, tedy přehledem výrobků i vlastností a způsobů použití. Článek je zde.


Ratifikace 802.11g specifikace bude 12. června – tedy pokud se nic nepodělá. Prohlásila to firma Broadcom ve své tiskové zprávě. Snad to tak bude, bude to konec obav, že výrobky podporující G draft nebudou kompatibilní se schválenou verzí.


Další výrobce WiFi čipsetu 802.11g je tu – firma Marvell, vyrábějící součástky a díly pro ostatní výrobce. Její čipset je především levný a výkoný. Tiskovou zprávu najdete zde.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 7:49 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář