WiFi speed spray


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Noname píše: Díky Lukasově zprávě na fóru vám neunikne jedinečná nabídka na WiFi speed spray. Jak píše sám prodejce „As your computer sends data, each bit also carries hundreds of invisible WiFi Speed Spray™ „scrubbing“ molecules. It works at the speed of light. and even penetrates lead walls (not even Superman can do that!)“. No nekupte to za necelých 10$! 😉

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

4 komentáře

 • No nejlepší je poznámka malým písmem dole: nepoužívat v blízkosti elektrických spotřebičů…

 • No můj děda si jednou s teleshoppingu objednal nějaký čistič na koberce co prodával Horst a zvládlo to vyčistit koberce od přejetí kamionu.

  Ještě než mu to přišlo jsem říkal, že to si to může polít savem za 50 Kč a on neustále, že Horst je správnej chlapík a v reklamě nelžou.

  Pak jsem někdy přišel a chyběl mu koberec v obýváku. Na moji otázku, kde je mi odpověděl:"vůbec se mi tu nelíbil a jenom překážel" :))

  Myslím, že nejlepší počin co znám bylo prodání obyčejné vody jako speciální mineralizující blabla… 😉

 • Batteries not included 😀
  Ale myslim, ze je poznat z celkoveho stylu (napr. pod "Our customers love it" je samej Smith :-)), ze to je mysleno jako for.

 • [2] možná že děda ten koberec tím čističem předávkoval, nebo možná přes ten koberec čistil skvrny jen od přejetí kamionem. Komu taky v pokoji furt jezdí po koberci kamion, že…