WiFi kniha už je skoro tady, tož první oficiální informace…


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Kniha vznikala dlouho, alespoň na můj vkus, ale jak to tak vypadá, její vydání už je za dveřmi. Jmenuje se nakonec docela nekonfliktně Bezdrátové sítě WiFi: Praktický průvodce. Vydavatelem je Cpress a kniha bude stát 249 Kč, k dostání by měla být už během Invexu, jisto jistě na stáncích Cpressu na výstavišti a i ve WiFiLife pavilonu.


Kniha Bezdrátové sítě WiFi: praktický průvodce...Nakonec jsem se rozhodl, že na knize nezřízeně zbohatnu a budu ji tedy prodávat i přes Marigolda. Knihy, jak to tak vypadá, je podstatně lepší prodávat, než psát. Není to nic, s čím bych nepočítal, jenže žádná kniha o WiFi u nás nevyšla a tak jsem si říkal, že co si neudělám sám… však to znáte. A tak jsem ji napsal sám – na web se takové velké materiály nehodí. Jednak se z webu zle studují, jednak to ani člověka nebaví psát. Knižní forma je lepší a pokud o WiFi chcete něco vědět, snad vám těch 249 Kč nepřijde tak moc. A snad na knize CPress moc neprodělá.


Jeden kamarád, stavbař sítí a můj dozorce a kontrolor nad knihou, mi řekl, že moje kniha má vždycky pro nakladatele jednu velikou výhodu. Lidi, kteří mne rádi čtou, si ji koupí, aby si početli a lebedili nad názory, jež hlásám. Nu a lidi, kteří mne nesnášejí, si ji koupí taky, protože si budou chtít zanadávat, co to zase kecám za kraviny. Inu, zavděčit se všem, není vůbec z hlediska nakladatelova nutné 🙂


Tak jsem konečně zprovoznil maličký objednávkový formulář pro objednání knihy přímo přes Marigolda. Takže pokud si knihu chcete koupit nebo jen dostat emailem informaci až vyjde (to už budu mít i publikovaný její obsah), použijte tuto stránku. Knihu budou expedovat lidé z Cinetiku, takže to nedopadne jako v roce 1997, když jsem měl lidem rozesílat hromadu triček Mobil serveru a nějak jsem to nezvládl 🙂

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.