Pravděpodobně od včerejšího dne (kdy mám první hlášení) neběží WiFi síť Českého Telecomu. Vyzkoušeno v lokalitách Prahy 1 a Paláce Flóra. Stránky Telecomu žádný výpadek neuvádějí. Máte nějakou zkušenost z tohoto týdne?
WiFi Českého Telecomu neběží
Rychlé shrnutí článku
- WiFi Českého Telecomu pravděpodobně nefunguje od včerejška v Praze 1 a Flóře.
- Web Telecomu nehlásí žádný výpadek WiFi sítě.
- Autor se ptá na zkušenosti s WiFi Telecomu v tomto týdnu.
Jak se vám líbí tento článek?
Co je tu dalšího zajímavého ke čtení?
| Jak jsem napsal vlastní zákon Víte co? Dneska vám povím, jak jsem si napsal vlastní zákon a jak tenhle zákon skončil ve Sbírce zákonů. Na tenhle kus života jsem si vzpomněl ve středu, když … |
| Joseph Stiglitz - Konec neoliberalismu a znovuzrozen\xED d\u011Bjin Stále častěji se setkávám s vysvětlením, že dnešní nechuť voličů hlasovat pro tradiční politické strany a příklon ke stranám antisystémovým, je dílem neznalosti … |