Wapový Marigold


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Včera jsem také narychlo spíchnul malou wapovou verzi Marigolda. Především proto, že chci udělat přehled hotspotů ve WAPu, k čemuž ale musím doplnit databázi hotspotů o nové hotspoty. A tak zatím wap verze má jen přehled zpráviček z Marigolda a možnost číst si komentáře k nim.


Postupem času tam přidělám databázi hotspotů a nějaké praktičnosti k mobilům, s nimiž stále zápolím (nastavení internetu atd) a kvůli nimž se mi nechce pořád volat na infolinku, když si nemohu vzpomenout. A taky udělám možnost kometovat přes wap, ať je legrace. Prozatimní verzi wap Marigolda najdete na marigold.cz/wap.html – Genesis nerada dělá jiné koncovky stránek, než HTML, ale MIME type servíruje správně, takže ta adresa funguje ve wap prohlížeči správně.


 Zatím je to vývojová verze, kupříkladu komentáře i zprávy se automaticky osekávají při zobrazení na 1300 znaků, aby se vešly do přípustné velikosti WML decku, posun jsem ještě neudělal, ale myslím na to…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.