VyVolení online

Patrick Zandl · 31. srpen 2005

Začal jsem se dívat na reality-show. Nejdříve z pracovních důvodů, protože mne obcházela hrůza z toho, že někdo nedá tak správné popisky k Premium SMS službám jak by měl a bystré oko Velkého Operátora to zmerčí (Velkého Bratra se v tomto nebojím). A pak mne to zaujalo. Nevýhodou je, že to nesleduju pravidelně, takže mi určité (podstatné) detaily unikají. Oficiální stránky na Centru v tomhle nejsou zase tak důsledné, naštěstí se objevila řada weblogů na téma českých reality-show. Osobně se mi nejvíce zalíbil weblog Panáček v reality show, který dění zejména kolem VyVolených mapuje důsledně a všímá si právě těch nejasností, jaké oficiální servery nebo Prima přecházejí. Odkazuje na ostatní stránky, sbírá všechny drby, prostě VyVolené News jak mají být. Klobouk dolů, komentáře na Panáčkovi jsou literární perly. A dnešní vtip s Hitlerem nemá chybu (poslední odstavec článku) ...

Za další stojí za pozornost VyVolení TV nebo Vyvolení.org, zbytek co jsem našel nestojí za to, protože nemá tak aktuální a časté informace. Panáček prostě vede. Přehled stránek o VyVolených najdete zde v Toplistu.

Pozornosti doporučuji také stránky Vyvolených na Politikonu, jde o hezkou satiru s tvářemi našich politků, aneb kdo půjde do Kramářovy vily :)

!++25++!

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook