Vreco opouští Mafru


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Zdeněk Polách alias Vreco koncem března skončí na pozici šéfredaktora technických redakcí iDNESu a odchází z Mafry. Místo řízení redakcí se chce věnovat něčemu jinému a trochu změnit luft – za tím účelem ho na serveru Justice najdete jako společníka a jednatele společnosti Expres Stores s.r.o. Co tahle společnost asi tak bude dělat, nechávám už na vaší obrazotvornosti a nejvíce pak na Vrecovi.


iDNES tak opouští poslední člen vedení bývalého Mobil serveru/Mobil Media, pokud odmyslím částečný úvazek Petrův (a Boříkovu mateřskou dovolenou). Všem zúčastněným mnoho štěstí, budou ho potřebovat… Vreco odchází i z redakcí a nebude psát ani pro BonusWeb, herní server, který zakládal a udělal z něj nejnavštěvovanější český herní server (se značnou rezervou) a prakticky nejčtenější server ve skupině iDNES. Předpokladám, že Jaydee bude mít radost a má co slavit 😉


Vrecův osobní web najdete na www.vreco.cz – třeba na něj bude mít více času…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.