Marigold.cz » VoIP workshop na Czech Internet Fóru
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Noname píše: Za pár dní začíná Czech Internet Fórum – konference k akci Křišťálová Lupa, pořádané fy. Internet Info (Lupa, Root …).
Mám tam na starosti Workshop s titulem „VoIP doma i v kanceláři“ a s podtitulem „jak telefonovat co nejlevněji pro domácí i firemní účely. Aktuální možnosti a hardware, základní přehled trhu. Na co si dát pozor při volbě poskytovatele VoIP, s kterými nevýhodami počítat a kterým se vyhnout“. Je to workshop, takže to bude takové praktické i teoretické předvedení jak lze ušetřit, kdy se VoIP vyplatí a kdy nikoliv, co všechno lze přes VoIP dělat a podobně. Samozřejmě nebude chybět ani porovnání VoIP tarifů, které sledujeme na Internetu Pro Všechny. Jestli máte něco zajímavého, co bych tam mohl ještě předvést tak sem s tím, přednáška pak bude k dispozici online. Samozřejmě kdo ještě nejste na Křišťálovou Lupu přihlášen, máte poslední šanci tak učinit. Není to sice zadarmo, ale podle mého názoru tam několik zajímavých přednášek a panelových diskusí je, setkáte se s pár stovkami zajímavých lidí z oboru, strávíte příjemný den a večer, prostě taková pražská náhrada za Invex ;).

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Noname @ 15:58 - Líbil se článek?

komentáře 4

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasováno , průměr: 4,67)
Loading...


4 komentáře »

 1. Co treba ukazat jak u Nokie Exx funguje VoIP u Volny (Telefonet)?

  Comment by Milanek — 19.11.2007 @ 17:51

 2. já asi přijdu, ale zatím nikde nevidím variantu „PRESS – zdarma“.

  Comment by suchosch — 19.11.2007 @ 18:42

 3. tak to snad ani nebude, jestli nejsou na hlavu padlí:-) každý „šmíra“ od blogu si vyřídil press-kartičku:-) naopak by možná tihle měli platit 2-5 násobek ceny:-)

  Comment by m — 19.11.2007 @ 20:50

 4. Operátor mi doma nainstaloval toto:

  http://www.atonics.com.tw/DECT_VoIP-200701.pdf

  Buď se to připojí jako běžný telefon (a pak to jede jako standardní DECT), nebo se to připojí k Ethernetu a pak to jede jako VoIP. Podle mě velmi zajímavý kus HW, cena bude asi dost nízká – dodali to (Hanaro Telecom) v rámci služby, kdy instalace byla 0, měsíční paušál 40 Kč, minuta volání na pevné linky 30 hal…

  Na krámě jsem to neviděl, takže to nabízejí asi jen jako OEM.

  Comment by icu — 20.11.2007 @ 1:12

Přidejte komentář