VoIP workshop na Czech Internet Fóru

Noname píše: Za pár dní začíná Czech Internet Fórum – konference k akci Křišťálová Lupa, pořádané fy. Internet Info (Lupa, Root …).
Mám tam na starosti Workshop s titulem „VoIP doma i v kanceláři“ a s podtitulem „jak telefonovat co nejlevněji pro domácí i firemní účely. Aktuální možnosti a hardware, základní přehled trhu. Na co si dát pozor při volbě poskytovatele VoIP, s kterými nevýhodami počítat a kterým se vyhnout“. Je to workshop, takže to bude takové praktické i teoretické předvedení jak lze ušetřit, kdy se VoIP vyplatí a kdy nikoliv, co všechno lze přes VoIP dělat a podobně. Samozřejmě nebude chybět ani porovnání VoIP tarifů, které sledujeme na Internetu Pro Všechny. Jestli máte něco zajímavého, co bych tam mohl ještě předvést tak sem s tím, přednáška pak bude k dispozici online. Samozřejmě kdo ještě nejste na Křišťálovou Lupu přihlášen, máte poslední šanci tak učinit. Není to sice zadarmo, ale podle mého názoru tam několik zajímavých přednášek a panelových diskusí je, setkáte se s pár stovkami zajímavých lidí z oboru, strávíte příjemný den a večer, prostě taková pražská náhrada za Invex ;).

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

4 komentáře

  • Co treba ukazat jak u Nokie Exx funguje VoIP u Volny (Telefonet)?

  • já asi přijdu, ale zatím nikde nevidím variantu „PRESS – zdarma“.

  • tak to snad ani nebude, jestli nejsou na hlavu padlí:-) každý „šmíra“ od blogu si vyřídil press-kartičku:-) naopak by možná tihle měli platit 2-5 násobek ceny:-)

  • Operátor mi doma nainstaloval toto:

    http://www.atonics.com.tw/DECT_VoIP-200701.pdf

    Buď se to připojí jako běžný telefon (a pak to jede jako standardní DECT), nebo se to připojí k Ethernetu a pak to jede jako VoIP. Podle mě velmi zajímavý kus HW, cena bude asi dost nízká – dodali to (Hanaro Telecom) v rámci služby, kdy instalace byla 0, měsíční paušál 40 Kč, minuta volání na pevné linky 30 hal…

    Na krámě jsem to neviděl, takže to nabízejí asi jen jako OEM.