Vodablog – mobilní weblogy pro Vodafone na Microsoft .Net


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Vodablog.com je nová služba pro weblogy, přímo pro mobilní weblogy, která se objevila na internetu. Už její jméno napovídá, že bude určena především pro zákazníky společnosti Vodafone, dokonce se říká, že jde o testovací provoz služby Vodafone, na druhou stranu ale na webu nikde není ani logo společnosti ani její jméno, takže čert ví, komu to vážně patří. V každém případě na webu upozorňují, že jde o demonstrační službu.


Vodablog umožňuje vytvářet si jednoduché weblogy, do kterých se mohou zasílat příspěvky také pomocí MMS a to včetně fotografií a dokonce videa (bohužel konvertovaného do QuickTime). Vodablog se chlubí tím, že bude umožňovat zasílat příspěvky pomocí MMS také z weblogu na telefon a bude umět upozorňovat na novinky pomocí SMS, chlubí se také do budoucna DRM, to jsem hodně zvědavý, jak takové DRM na weblogu bude vypadat – to jako že se nikomu nepodaří z weblogu šlohnout obrázek?


V každém případě nahlédnout můžete na vodablog.com.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.