Včerejší Communication Wednesday a Barcelona


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Včera jsem byl na akci zvané Communication Wednesday, kterou pořádá sdružení Tuesday Business Network. Byl jsem požádán, abych rekapituloval zajímavosti z Barcelony, takže jsem tam udělal maličkou presentaci. Tu najdete zde.

Read this doc on Scribd: MWC Barcelona 2008

Chtěl bych to sepsat i pro Marigolda, nějak uceleně a srozumitelně, ale nedaří se mi s časem vyjít.

Vtipné je, že na víkend jedu do Jilemnice, kde mne přátelé požádali o přednášku na téma Vlivu moderních komunikačních prostředků na lidskou společnost. Jsem na to sám zvědav, to bude masakr, protože ani nevím, kdo tam přijde, ani nevím, jestli tam někdo přijde, ani nevím kdy a v kolik to je, všechno se dozvím na místě. Akce, jak má být 🙂 Takže pokud jste z Jilemnice, přijďte 🙂 Tím totiž zase na nějakou dobu přetekla moje ochota účastnit se veřejných akcí.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

2 komentáře

  • Uff. Jsem z Jilemnice, ale o přednášce vůbec nevím. Kdo ji organizuje?
    Téma je moc zajímavé.

  • Luban: no, přátelé z evangelické fary. ale jak říkám, kdy a kde bude, netuším : v neděli odpoledne jen. když mi do mailu na cokoliv @ marigold.cz dáte mobil, pošlu sms, až zjistím 🙂