Vasant corp: umíme energii vyrábět zdarma

Při dnešním ranním surfováním webem jsem narazil na firmu Vasant corporation. Ta tvrdí, že po sedmi letech výzkumů se dopracovala k poznání, že lze stvořit zařízení produkující „energii zdarma“ neboli beroucí ji ze zdroje neznámé lokace.


Pokoušel jsem se to prostudovat, dokonce firma nabízí i „SpinWave Technology Book/CD“ – jenže zatím se stále pohybuji na vážkách, zda jde o fámu a kravinu, nebo zda jde o průlomový objev. A protože moje znalosti fyziky končí někde u pohybu těles po šikmé ploše, ani si netroufám nic odhadovat. Takže spíše doufám, že si zmínky tu všimne někdo, kdo tomu rozumí a patřičně to někde okomentuje 🙂 Zdroj: Vasant corp.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

2 komentáře

  • Energii zdarma umel vyrabet uz Nikola Tesla. Tudiz je mozne ze by ji umel vyrabet nekdo i dnes. Je treba si takove tvrzeni radne overit, jen hlupak zaplati za kocku v pytli. Dej do hledaci masichiny, Perednev – motor, nebo free energy overunity a zjistis ze energie „zdarma“ uz davno neni utopie a nepatri do rise fantazie. Je zcela
    logicke ze energie z darma ma mnoho nepratel. Galileuv dalekohled byl taky problemem pro vsechny kteri nevideli dal nez na spicku nosu.
    Robert Ospald
    Viden

  • Viem ze je to uz dlhsia doba, ale chcel by som poprosit Roberta Ospalda, keby sa mi ozval na moj email hrubatko@zoznam.sk
    dakujem