Marigold.cz » Vasant corp: umíme energii vyrábět zdarma
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Při dnešním ranním surfováním webem jsem narazil na firmu Vasant corporation. Ta tvrdí, že po sedmi letech výzkumů se dopracovala k poznání, že lze stvořit zařízení produkující „energii zdarma“ neboli beroucí ji ze zdroje neznámé lokace.


Pokoušel jsem se to prostudovat, dokonce firma nabízí i „SpinWave Technology Book/CD“ – jenže zatím se stále pohybuji na vážkách, zda jde o fámu a kravinu, nebo zda jde o průlomový objev. A protože moje znalosti fyziky končí někde u pohybu těles po šikmé ploše, ani si netroufám nic odhadovat. Takže spíše doufám, že si zmínky tu všimne někdo, kdo tomu rozumí a patřičně to někde okomentuje 🙂 Zdroj: Vasant corp.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 8:47 - Líbil se článek?

komentáře 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


2 komentáře »

 1. Energii zdarma umel vyrabet uz Nikola Tesla. Tudiz je mozne ze by ji umel vyrabet nekdo i dnes. Je treba si takove tvrzeni radne overit, jen hlupak zaplati za kocku v pytli. Dej do hledaci masichiny, Perednev – motor, nebo free energy overunity a zjistis ze energie „zdarma“ uz davno neni utopie a nepatri do rise fantazie. Je zcela
  logicke ze energie z darma ma mnoho nepratel. Galileuv dalekohled byl taky problemem pro vsechny kteri nevideli dal nez na spicku nosu.
  Robert Ospald
  Viden

  Comment by Robert Ospald — 13.1.2008 @ 0:00

 2. Viem ze je to uz dlhsia doba, ale chcel by som poprosit Roberta Ospalda, keby sa mi ozval na moj email hrubatko@zoznam.sk
  dakujem

  Comment by Michal — 27.6.2008 @ 13:27

Přidejte komentář