Valeskiho keynotes na 3GSM světovém kongresu v Cannes

Patrick Zandl · 22. prosinec 2003

Šéf Eurotelu Terrence Valeski je uveden mezi hlavními řečníky na 3GSM kongresu 2004 v Cannes. Zjistil jsem to dneska, když mi přišel poštou seznam přednáček, na které se lze těšit. Hned na první stránce vyhrazené právě nejdůležitějším řečínkům (takzvané "keynote sessions") je Terry Valeski uveden.

Stát se jedním z hlavních řečníků na 3GSM kongresu v Cannes je veliké privilegium a veliká pocta. Tyto přednášky bývají hojně navštěvovány, vystupují na nich vždy velmi vlivní a významní lidé z největších společností. Ostatně letos je to například CEO Vodafone Arun Sarin nebo předseda T-Mobile International Rene Obermann, případě Jorma Ollila, šéf koncernu Nokia a také šéf Ericssonu Carl-Henric Svanberg.

Valeski má podle programu vystoupit ve čtvrtek 26. února 2004 v 9:40 na panelu věnovanému distribuci služeb zákazníkům. V panelu dále vystoupí s Valeskim výkonná ředitelka Interbrandu Rita Clifton, dále šéf Research in Motion RIM Jim Balsillie a evropského šéfa internetové divize Walt Disney Attila Gazdag. Program keynotes je zde.

Na 3GSM kongresu bych se měl objevit, takže budu reportovat, jak to celé dopadlo a co hezkého i nehezkého Valeski řekne.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook