V pořadí tendru o pásmo 872 MHz vede T-Mobile

Podivná soutěž krásy o licenci pro 872 MHz má už skoro svého vítěze. Podle pořadí, které na svém webu zveřejnilo ČTÚ, organizátor téhle pokoutnosti, je na prvním místě (chvíle pro překvapení) T-Mobile (překvapený výdech), následován Eurotelem a Českými Radiokomunikacemi.
Zdroj: ČTÚ

K definitivnímu udělení licence má dojít až v březnu, nicméně je načase gratulovat vítězi. A odplivnout si před regulátorem, který měl tu drzost tohle všem na očích zorganizovat. Kdyby nás ušetřil té taškařice a rovnou licenci udělil T-Mobile, také by se nic nestalo… (tady vysvětluji, proč se mi ten tendr zdá dost podívný)

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

5 komentářů

  • Jake prekvapeni 😀 Jsem zvedav, jak dlouho bude trvat, nez TM spusti FLASH-OFDM. Taky jsem zvedav, jak to bude s rychlosti FLASH-OFDM.

  • Mňo, spíš bude zajímavé sledovat, jak se k tomu TM postaví na Slovensku 😉 Anebo jak se názory mění se zeměpisnou polohou…

  • [2] nazory jsou zavisle pouze na zisku.

  • [4] Web se mi libi, Tangero doufam Tvuj prispevek rychle smazne!

  • A co když měl TMO opravdu nejlepší nabídku???Pořád se tady do toho opíráte( důkazy z manipulace nejsou) a že Oskar dostal UMTS bez vyběrového řízení o tom ani čárka.V tomto jste bohužel zaujatý.