Marigold.cz » Už jste dneska zvraceli a za chvíli máte sednout do auta?
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Jestli ne, tak si projděte pár fotogalerií z bouraček na Motobandě. A na tuhle fotku si klikněte fakt jen v případě, že jste slepí nebo máte prázdný žaludek.

A až budete sedat do auta, tak přemýšlejte o tom, co jste na těch fotkách viděli a také o tom, že ani jeden z vyfocených nepředpokládal ještě pár vteřinek před zaujetím vyfotografované pózy, že takhle dopadne. Jen doufám, že ten z té fotky zemřel při nárazu, protože co následovalo po něm, nebylo nic moc …

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 16:19 - Líbil se článek?

komentářů 13

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


13 komentářů »

 1. To je jeste v pohode, ale na zivo bych to nechtel videt…

  Comment by Arcao — 1.3.2006 @ 16:30

 2. Mám plný žaludek, tudíž neklikám, ale jako námět k zamyšlení rozhodně přijímám.

  Je to nejspíš téma na dlouhou diskusi, ale bojím se, že přístup člověka k řízení a jeho chování na silnici poměrně dobře odráží jeho/její osobní vlastnosti, inteligenci, schopnost domýšlet důsledky jednání a tak podobně.

  Čili ti kreténi na českých cestách, kterým bychom tohle ukázali, nad tím stejně mávnou rukou, a ti, kteří si z toho zvládnou vzít ponaučení, už beztak jezdí slušně a doufají, že nepotkají zástupce druhé zmíněné skupiny.

  Comment by pablo — 1.3.2006 @ 16:42

 3. Myslím, že takové připomenutí je důležité. Spoustu věcí člověku nestačí vědět, potřebuje to prožít. Aby něco dokázal vzít do úvahy při rozhodování, musí to mít nějaku afektivní hodnotu, která se pouhým věděním získává mnohem hůř. A vidět takové fotky, video, cokoliv, je celkem dobrý prožitek.

  Comment by Pachollini — 1.3.2006 @ 17:08

 4. Ty stránky fungují spíš jako "sranda pro uchyláky", než jako nějaký odstrašující příklad:P

  Comment by ronan — 1.3.2006 @ 17:16

 5. Podľa mňa by sa mali takéto fotografie a videá objavovať v telke, celkom intenzivne. Myslím, že by boli oveľa užitočnejšie ako upútavky na reality show a pod.
  Niektorí z nás by si možno konečne uvedomili, čo môžu spôsobiť a hlavne, že tak môžu dopadnúť.
  Uchyláctvo za tým rozhodne nevidím!

  Comment by MiPo — 1.3.2006 @ 17:36

 6. No podobné videa najdete i na http://www.freevideo.cz/mskr/ a pokud má někdo zájem zvracet, pak se podívejte na http://www.freevideo.cz/mskr/2888/

  Comment by Ronnie — 1.3.2006 @ 17:37

 7. V Norsku, tak jsem obdivoval jednoduchou kampan na poutani se v aute: na plakate byl muz nebo zena v cernem a za nim stal dalsi clovek v bilem a jedna jeho ruka smerovala tomu spodnimu sikmo pres prsa v ochranitelskem gestu napodobujici bezpecnostni pas… Na kazdeho zapusobi neco, na mne spis toto. Ale ja se poutam bez pobizeni.

  Comment by adamkopp — 1.3.2006 @ 19:35

 8. Skôr by som uvítal toto v telke (teda obrazy nehôd a aktívna kampaň za bezpečnejšiu jazdu), ako obrázky hrajúcich sa zvieratiek na záver spravodajstva…

  Comment by XThom — 1.3.2006 @ 20:25

 9. Tak tohle bylo dost i na mě – a to toho snesu docela dost. Hlavně ty fotky dětí.. 🙁

  Comment by Petr Brádler — 1.3.2006 @ 23:39

 10. [5] +1

  Nebo raději by všichni držitelé řidičáků měli absolovat 1x za rok školení, kde je v 10 minutách informují o změnách pravidel a 20 minut budou ukazovat takovéhle záběry.

  Comment by pavel — 2.3.2006 @ 9:34

 11. Na výstavě hraček předváděl Besip náraz při nehodě. Je to taková skluzavka s dvojsedačkou, kam vás posadí a připoutají, jedoucí nic moc rychlostí asi 7 km/h. Dříve děti odmlouvaly, že se mají v autě poutat. Od té doby, kdy si to samy vyzkoušely, se v autě poutají automaticky a bez řečí. Až budete mít podobnou akci poblíž, vyzkoušejte. Mohu doporučit všem rodičům.

  Comment by franta — 2.3.2006 @ 18:25

 12. Jsem velice mile překvapen, že si se téhle problematiky nebál a napsal krátký článek. Blonďatý ftip a podobné prkotiny těch se všichni chytají, ale vážné téma je dost problém. Na svém Blogu o ICT – BlogNet jsem napsal podobný článek Dopravní nehody a smrt na silnici s tím že se blogerská scéna chytne dobré věci(boj za bezpečnější silnice) a asi jsem to nevymák 🙁
  Dík moc, že si se toho nebál 😉

  Comment by Vladimír Gajdoš — 2.3.2006 @ 21:12

 13. Celou serii fotografii najdete zdehttp://www.bousek.com/bouracka/page_01.htm

  Comment by Martin — 4.3.2006 @ 21:46

Přidejte komentář