Týden končí

Patrick Zandl · 13. srpen 2004

Můj týden na Marigoldu končí, příští týden už tu zase bude psát Patrik. Dnes ještě (doufám) dopíšu poslední díl seriálu "Chci bezdrátovou síť", kde se budu věnovat tomu asi nejzajímavějšímu tématu "Chci bezdrátový Internet". Jestli se objeví v okurkové polívce ještě nějaká perla, tak dám i nějakou Zprávu z tisku (včera mě nezaujalo nic, kromě snad Lupáckého WiFi vs. CDMA: kdo s koho?, ale to je taková blbost, že jsem to pak nechal bez komentáře, ostatně Chci bezdrátovou síť! (3) nezasvěcenému vysvětlí, co je to hot-spot a CDMA se budu trochu věnovat dnes).

Dneska je na Lupě článek Odpovídá vaše připojení vašim potřebám? a když jsem ten nadpis četl, tak jsem se zalekl, že sebrali vítr z plachet mému dnešnímu pokračování seriálu, kde jsem přesně tomuto chtěl část věnovat. Na(ne)štěstí ten článek vůbec není o tom "jak vybrat správné připojení", ale spíše úvod k anketní otázce, zda-li už jste si nevybrali blbě (čímžto samotnou existenci toho článku nechápu).

Děkuji vám tedy za pozornost a čas, těším se zas někdy  na shledanou, viděnou, slyšenou, ... že tu zas někdy budu psát ;-). Jinak jsem k zastižení pomocí formuláře z patičky.

A teď jedna anketní otázka, aby měl Patrik radost až se vrátí:

!++0|1|Jak se vám ten týden bez Patrika a s Nonamem líbil?|Cože, Patrik tady nebyl?|Zavolej Patrikovi, aby se nevracel.|Už aby se Patrik vrátil!|My sme ti to Patriku stejně nesežrali, už se zas podepisuj jako Patrik++!

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook