Ťukáme si na Chello aneb Mistrál rychlejší už oficiálně…

Patrick Zandl · 1. říjen 2003

UPC podlehlo mánii změny imáže a rozhodlo se změnit značku. Místo Mistralu to bude Chello. Proč? Protože nějací holanďani se taky jmenují Chello a tak se rozhodli, že bezpodmínečně nutné pro úspěch v téhle banana republic je, aby se kabelový internet jmenoval stejně, jako tam v té zaslíbené zemi sýrových mužů. Kvůli tomu se budou měnit smlouvy, emailové adresy, domény, všechno. Nápad hodný choromyslných - ku cti místního vedení UPC slouží jen to, že jim toto rozhodnutí se nezrodilo v jejich vlastních hlavičkách, ale doputovalo befehlem právě od oněch moudrých holanďanů. Budiž, ať je z toho Chello, hlavní je, že UPC zrychluje svoji službu Mistral a to již oficiálně (my co na ní běžíme, víme, že neoficiálně už je to rychlejší zhruba měsíc). Parametry kabelového internetu UPC Mistrach Chello jsou nyní následující:

Z linky Mistral Home se stává linka Chello Classic o rychlosti 256/96 Kb/s, z linky Mistral Speed se stává Chello Plus o rychlosti 512/128 Kb/s. Ceny zůstávají stejné.  Pro fimy se sjednocuje tarif na Chello Profesional o rychlosti 768/256 Kb/s a to nově za necelé 4000 Kč. Datové limity se nezavádějí.

PS: Faktury začalo UPC ode dneška posílat emailem. Prima, dokonce je napadlo neposílat je na ten jejich email, který vůbec nepoužívám, ale na ten, co jsem uvedl do dotazníku! Že by ale zákazníka informovali o zvýšení rychlosti, to je při té příležitosti nenapadlo. Nebo jsem to přehlédl?

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook