Marigold.cz » Trest: korejští operátoři nesmí po přechodnou dobu přijímat nové zákazníky
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Korejští operátoři se do sebe nedávno pustili hlava nehlava a předháněli se lákavými nabídkami ponoukajícími přecházet od jednoho k druhému. Hon na přechod klientů šel tak daleko, že někteří operátoři nabízeli přímo dotace klientovi za změnu operátora (samozřejmě na ně).

Nakonec zasáhlo korejské ministerstvo, které záležitost prošetřilo v komisi a ta v pondělí rozhodla, že někteří operátoři musí přestat po určitou dobu s aktivováním nových klientů. SK Telecom na 40 dní, KTF a LG Telecom na 30 dní and KT Resale na 20 dní. Během této doby nesmějí operátoři přijímat nové zákazníky ani přesouvat zákazníky v rámci přenositelnosti čísla (kvůli jejímuž uvolnění a masivním dotacím na přesun tenhle zmatek vznikl).

Jak vidno, největší flastr vyfasoval SK Telecom, největší místní operátor. Ten také s kampaní na přesun zákazníků začal a šlapal do ní nejostřeji a to tak, že aktivace a přesuny klientů k sobě přestal stíhat. Nyní bude mít alespoň dost času na údržbu systému 🙂

Korejské firmy obchodující s akciemi toto rozhodnutí přivítali, prý stabilizuje kurzy. Rozhodnutí komise musí ještě potvrdit samo ministerstvo.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 8:52 - Líbil se článek?

komentáře 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


2 komentáře »

  1. Dost dobrý. 😀

    Comment by tark — 8.6.2004 @ 18:58

  2. Dost dobrý. 😀

    Comment by tark — 8.6.2004 @ 19:01

Přidejte komentář