Tiskovka Telecomu online…


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Dneska je tisková konference Telecomu, má být živě přenášena na live.atlas.cz v 11:30 - takže ji tam můžete sledovat, já si ji hezky pustím na pozadí. Zajímavý námět na přímé přenosy tiskových konferencí – co je takhle streamovat jen se zvukem, bez obrazu? Ušetří se tím pásmo a po pravdě řečeno obrazových informací je tam většinou dost pomálu – navíc v práci si mohu pustit zvuk a na obraz stejně koukat nemůžu, protože musím řádit v Excelu…


Na Lupě komentuje M. Zeman zpoplatnění WiFi od Telecomu (kdepak jsem ten titulek viděl 🙂 a říká, že doposud považoval WiFi zadarmo v kavárně za konkurenční výhodu. Platit za hotspoty se mu moc nechce. Na jednu stranu má pravdu, na stranu druhou Telecom nějaké peníze inkasovat musí, jinak by celá aktivita byla poněkud na houby. Zaplatily by mu kavárny za to, že jim tam nabízí a instaluje WiFi zadarmo? Ačkoliv i já mám raději kavárny, kde je WiFi zadarmo, protože tam mi nevadí čekat na někoho, kdo zase jako vždy dorazí pozdě a vymlouvá se, že praha je ucpaná (ona je ucpaná pořád, tak už ta výmluva je dost out) … ale chápu, že se do toho Telecomu nechce. To je spíše na pochopení těch kaváren, aby si instalovaly své WiFi zadarmo, stačí jim na to jedno APčko a nějaká internetová linka. Bohužel to zatím nějak nedělají.


Telecom instaluje WiFi i do provozoven Paneria, teď nevím, jestli už jsem to nepsal, ale asi ne…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

1 komentář