Tiscali a jeho WiFi (aneb Lupí příloha o WiFi)

Patrick Zandl · 1. prosinec 2003

Lupa dneska vydala svoji přílohu věnovanou WiFi, jde o přílohu komerční. Hádat, kdo si ji zaplatil, nemusíte věru dlouho, natvrdlejším napoví položka v nabídce WiFi u Tiscali. Což ovšem ničemu nevadí, ba právě naopak, protože WiFi u Tiscali pro mne dlouho byla velká neznámá. A tak doporučuji přečíst Rozhovor s Product Managerem Bohdanem Gembalou o TISCALI Wi-Fi (Lupa zde).

Ze zásadnějších informaci vyjímám: Tiscali má v současné době čtyři hotspoty: Dělnická 12 v Praze 7 (Cafe Rosmarin), Cejl 20 v Brně (vrátnice budovy Kovoterm), třída 28. října 162 v Ostravě (budova Zepter, u vrátnice) a Regionální centrum Olomouc (restaurace Mexicana a přízemí objektu), na první etapu chystá celkem 20 hotspotů. Počítá se s pokrytím všech krajských měst a významných objektů v nich (úřady místní a státní správy, knihovny, konferenční centra apod.), následně i významnějších kulturních, obchodních a rekreačních lokalit v České republice. Platit by se mělo přímo na místě - například v restauracích - nebo formou předplatných kuponů. Fotografie hotových hotspotů jsou zde.

Nedávno jsem psal přehled hotspot operátorů u nás (anglicky na Telekonom.com) a Tiscali i GTS jsem tam suše vynechal s tím, že v této oblasti nejsou příliš aktivní. I tak ale hotspoty Tiscali přidám do přehledu.  

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook