Teledrobky: MediaAlbum musíte používat, UPC informuje dopisem a ruší diskusi z internetu

Patrick Zandl · 3. říjen 2003

Včera mi přišla SMS zpráva od T-Mobile informující mne o tom, že pokud více jak třicet dní nepoužívám službu MediaAlbum v T-Zones, bude mi služba zrušena. To jsem nějak původně přehlédl. Navíc skončila platnost ceny MMS zpráv za 2 Kč a na infolince mi řekli, že cena ze Švýcarska bude také 10 Kč, tak to jsem zvědav, jestli na účtárně nebudou jiného názoru.

Nedávno jsem si tu postěžoval, že UPC neinformovalo zákazníky o zvýšení rychlosti na službě Mistrál, co se nyní jmenuje Čelo. Když jsem dorazil domů, měl jsem ve schránce dopis, který o zvýšení rychlosti Chella informoval. Překvapilo mne to - myslel jsem, že když rozesílají hromadně emaily s fakturami, vyjde je levnějši tam tuto informaci připsat. Hlavním důvodem ale asi bylo natištění nového čeláckého loga.

Nepříjemné je, že UPC také zrušilo dostupnost mistrálího diskusního fóra z internetu, dostanou se na něj nyní jen lidé připojení přes UPC. Nebo nevím, kam se přesunulo (ale chvíli jsem hledal)! Toje velká škoda, fórum jsem s oblibou používal z práce a navíc jsem se na něj připojoval z domova přes GPRS v okamžiku, kdy jsem se potřeboval ujistit, že jsem nevykopl kabel z modemu, ale že spadlo UPC. Tomu je nyní konec, alespoň ale UPC může klidně spát, protože jeho výpadky nepůjdou tak snadno dokumentovat. Ještě že webmail zůstal dostupný z internetu.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook