Teledrobky: MediaAlbum musíte používat, UPC informuje dopisem a ruší diskusi z internetu


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Včera mi přišla SMS zpráva od T-Mobile informující mne o tom, že pokud více jak třicet dní nepoužívám službu MediaAlbum v T-Zones, bude mi služba zrušena. To jsem nějak původně přehlédl. Navíc skončila platnost ceny MMS zpráv za 2 Kč a na infolince mi řekli, že cena ze Švýcarska bude také 10 Kč, tak to jsem zvědav, jestli na účtárně nebudou jiného názoru.


Nedávno jsem si tu postěžoval, že UPC neinformovalo zákazníky o zvýšení rychlosti na službě Mistrál, co se nyní jmenuje Čelo. Když jsem dorazil domů, měl jsem ve schránce dopis, který o zvýšení rychlosti Chella informoval. Překvapilo mne to – myslel jsem, že když rozesílají hromadně emaily s fakturami, vyjde je levnějši tam tuto informaci připsat. Hlavním důvodem ale asi bylo natištění nového čeláckého loga.


Nepříjemné je, že UPC také zrušilo dostupnost mistrálího diskusního fóra z internetu, dostanou se na něj nyní jen lidé připojení přes UPC. Nebo nevím, kam se přesunulo (ale chvíli jsem hledal)! Toje velká škoda, fórum jsem s oblibou používal z práce a navíc jsem se na něj připojoval z domova přes GPRS v okamžiku, kdy jsem se potřeboval ujistit, že jsem nevykopl kabel z modemu, ale že spadlo UPC. Tomu je nyní konec, alespoň ale UPC může klidně spát, protože jeho výpadky nepůjdou tak snadno dokumentovat. Ještě že webmail zůstal dostupný z internetu.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.