Tak to opravdu bude Eurotel Live!


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Včera jsem tu psal o té šuškandě z MobilManie, že Eurotel si buduje portál pro mobilní služby pod názvem Live. A tak jsem po tom včera trochu zapátral a ukazuje se, že se ta služba bude opravdu vodafonovsky jmenovat Eurotel Live! – tedy i s tím vykřičníkem. Samozřejmě, pokud se něco nezvrtne. Eurotel už má registrovanou doménu eurotellive.cz – zatím přehazuje na web Eurotelu a také si v únoru 2004 zažádal o registraci ochranné známky Live!. Zajímavé také je, že v září loňského roku si nechal registrovat Live bez vykřičníku, asi se nemohli rozhodnout.


A už jsem také zaslechl zvěsti, že Eurotel to celé řešení koupil od Vodafone a službu vyjede s telefony Sharp, kde bude předdrátovaná. Jsem zvědav, zda to bude pravdivá věc a pokud ano, zda bude Eurotel tak drsný, jako je Vodafone a prakticky vykope ze svojí nabídky všechny mobily, které nebudou podporovat Live! službu. Což je postup, který dává smysl… 🙂

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.