Tak … ruzne …

Minulý týden pokřtila Markéta Kaclová (Radiožurnál, DigiWeb) svůj nový byt. Při té příležitosti si všem stěžuje, že musí používat GPRS paušál Eurotelu, protože v místě není žádný brodband. Milá Markéto, buď si jistá, že nad GPRS paušálem s fantastickou rychlostí 40 Kb/s slintají všichni uživatelé telekomáckého xDSL, kterým to leze ještě o pár kilobitů za vteřinu pomalejc. Jen by mě zajímalo, jestli jsou užviatelé fakt takoví stahovači nebo telekomáčtí lameři (pardon administrátoři) zas neumí něco nastavit. (v odstavci FAKT není žádný link).


Pixy se nám opět oděl do vymítačského hávu a opět na lupě pilně cepuje všechny, kteří ještě nepochopili radostnou zvěst – tabulky jsou demodé.


Na LUPĚ to vůbec vypadá, jako by nebyla okurková sezóna. V posledních třech vydáních se „šťastnou volbou“ flamesoidních témat podařilo vyvolat flamesy o více než 180 plamenech (diskusních příspěvcích). Nechte si taky něco na září a říjen, tam se budou rozdělovat mediální zakázky.


Na epileptickém křečkovi je moc pěkná říkanka:


Přepadl mě lachtan.
Sevřel pevně za chřtán
a řek’: „Žádný blbinky,
naval, vole, sardinky!“


Myslíte, že narážejí na investigativního reportéra Mobil serveru?


A nakonec nesmím zapomenout na Medvídka Poo, který si stěžuje, že shodil. Je otázkou, zda je to fyzickým cvičením (jezdí na kole), vedrem nebo tím, že mu INDOŠ už neplatí tolik.