Tak jsem na ITU našel jen tři české vystavovatele


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Snažil jsem se najít v katalogu vystavovatelů na na ženevském výstavišti přímo i v reálu nějaké české výstavovatele. Oproti řoku 1999 jejich řady prořídly, byl tu Strom Telecom s docela slušným stánkem, to je firma zabývající se stavbou sítí, pak firma FDH zabývající se výstavbou mobilních sítí a prodejem použitých síťových prvků (to fakt existuje, prostě si koupíte BTS z druhé ruky) a pak maličká stánek firmy 2N. Tím česká účast zhasla.


Oproti Egyptu, Tunisu, Rusku, Izraeli a dalším státům, které si zaplatili stánky pro svoje firmy pod jednou střechou, jsme asi neměli co vystavovat. Fakt neměli? To nemáme nějaký výrobek, který by se chytil? Pátrám v paměti, snad Jablotron, kdyby k těm svým bezpečnostním prvkům přidal něco chytře telekomunikačního, jenže kdo dál? Vanco.Net se svým roamingovým řešením pro WiFi, někdo tam mohl představovat Ronju – podobná „hobby“ světelná pojítka tam několik studentů vystavovalo.


Opravdu jsme neměli co ukázat?

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.