T-Mobile Bonus – chtělo by to oživit

Patrick Zandl · 11. listopad 2003

Zároveň s likvidací mého tarifu u T-Mobile jsem se rozhodl vyzkoušet službu Bonus, tedy za své našetřené Bonusové body si u T-Mobile něco hezkého pořídit. Především mne překvapilo, že těch bodů mám nějak málo, za sedm let jsem měl pět tisíc bodů. Ukázalo se, že se na něco vybrali ještě v Mobil Media, aniž bych o tom věděl že těch pět tisíc bodů mám za jeden rok. No nic, auto stejně není v katalogu :)

Problém je u Bonusu právě v tom katalogu. Nabídka věcí na internetu je bídná. Neřeknu, že tam není squash raketa - horší je, že je tam pěkně mizerná nabídka telefonů, což je to, k čemuž je Bonus určen primárně: umožnit lidem upgradovat svůj mobil za rozumnější peníze. Vybírat si můžete mezi pár telefony Nokia a Siemens, jeden SEr a jeden Alcatel. Budiž - zajímavé je, že atraktivní Samsungy a vám tlačí při úpisu na dva roky, do Bonus programu ale nedoputovaly. Dramatické také je, když přepočítáte, že 1000 bodů má hodnotu zhruba 300 Kč. Za čtyři tisíce bodů tak dostávám slevu cca dvanáct stovek, což je přibližně stejně, jako ušetřím při nákupu pečlivým výběrem prodejce - T-Mobile telefony patří mezi nejdražší v koncové ceně.

Tak jsem se rozhodl, že si koupím příslušenství, přesněji řečeno nějaké hands-free. Příslušenství má Bonus hromadu, jenže prakticky všechno jsou pouzdra a baterie, velkých hands-free do auta je tu minimum a zase tu není nic pro Samsung. Navíc pro mnoho modelů hands-free chybí, nebo alespoň není skladem.

Nakonec to dopadlo tak, že jsem si za všechny body pořídil hands-free na Nokia telefony. Říkal jsem si, že ho dám do auta Ditě. Jediná vada na tom plánu: Dita má několik telefonů, ale Nokia mezi nimi není. Inu, nic nedopadne dokonale, tohle musíme dořešit v dalším kroku :)))

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook