Support Denmark


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Noname píše: Patrick umístil do pravého rohu stránek odkaz na Support Denmark. Je skvělé, že máme stejný názor, doporučuji i ostatním vlastníkům webů, ostatně už jsem tu o tom dávno chtěl psát, ale bez komentářů by to bylo k ničemu. Celá situace udělala složitější i moje nakupování – zatím jsem vždy pátral, jestli je produkt z Česka a když ne, jestli existuje nějaká jeho česká, byť dražší alternativa, kterou si koupím. Nyní pátrám, jestli náhodou není produkt z nějaké muslimské země, abych jej zavrhl.

Chtěl jsem k celé problematice napsat ještě jeden názor, který jsem nikde neviděl. Svoboda slova atd. je samozřejmě zcela jasná, o tom nemá smysl dále diskutovat. Ovšem když bych byl dánská firma, která vyváží zboží do muslimských krajin a kvůli dánským článkům bych přišel o miliony, ne-li o životy, tak bych asi dánské noviny žaloval, neboť mi způsobili škodu. Co si o tom myslíte vy? Založil jsem nyní diskusi v místním fóru.

Update: doporučuji k tématickému nahlédnutí Vesolyje Kartinky

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.