SuperHlas – další VoIP telefonie zaměřená na firmy

Zejména na firemní uživatele je zaměřena VoIP služba SuperHlas. Není tak úplně nejnovější (2004), ale psalo se o ní málo, takže si dovolím na ni speciálně upozornit. Už podle předpony Super se právem domníváte, že patří do rodiny služeb Zdeňka Cendry (také SuperHosting).

SuperHlas je služba slibující spíše profesionální služby. Máte možnost si v ní jednoduše udělat dokonce i callcentrum, je to vlastně vaše vzdálená softwarová ústředna a konkurence spíše pro Contactel Fórum nebo ještě spíše Unient Viphone. Tomu také odpovídá struktura poplatků, nakonfigurujete si, jaké všechny služby chcete a vypadne vám měsíční paušální poplatek.

Zajímavostí je docela slušně propracovaná dotační politika VoIP telefonů, nejlevnější pořídíte již od 500 Kč (Budgetone 102), měsíční paušál začíná na 249 Kč u tarifu Dialtone (nemá možnost volat do telefonní sítě – to mi přijde přeci jen trochu drahé).

Zdá se, že s VoIP službami vznikajícími na instalaci Asterisku si ještě užijeme 🙂

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

7 komentářů

 • ono je to totiz cele postaveno na Unient Viphone!!!

 • Jojo, takovych je vic: http://www.viphone.cz/cz/viphone/partneri/seznam
  to same rebranduje napr. i Neotech..

  😉

 • Když se v červnu 2005 podívám na webovou stránku nějaké firmy a v novinkách tam píší, že něco testují a plánují uvedení na únor 2005 (a v signu stránky je (c)2004), tak jsem okamžitě velmi skeptický, protože pokud nějaká firma nemá na to aby pravidelně aktualizovala stránky, tak asi jaká bude kvalita jejich služeb….

 • Proč mám takový dojem že když je něco super, nebo mega tak to obvykle (jak bych to napsal slušně) má naprosto opačné vlastnosti. Nic proti té službě neznám ji ale už ten název ve mne vzbuzuje nedůvěru…

  Tec

 • Zajimavé je, že si lidé všímají nových poskytovatelů, ale že Unient začal nabízet opravdové volání za paušál (ne těch 30 minut mimo špičku jako ČTc) to si nikdo nevšimne.
  Samozřejmě je možné diskutovat o tom zda-li je ten paušál dostatečně nízký nebo vysoký, ale pro domácnosti nebo firmy které mají vyšší účet než 1000 Kč (domácnosti) resp. 2500 Kč (firmy) a zvlášť pro ty které volají do zahraničí není co řešit.

 • taky pridam info http://vox.802.cz – za 10Kc mesicniho pausalu bezne TO cislo a lze volat z/do JTS. Mimo to vsichni klienti jakekoliv sluzby pripojeni 802.cz maji automaticky tel cislo v cene sluzby!!