Ministerstvo financí chce získat již do letošního rozpočtu pět miliard, které mají mobilní operátoři zaplatit za licence UMTS. Ministerstvo počítá s tím, že by tento příjem odprodalo nějaké bance za hotové peníze. Eurotel a T-Mobile získali licence na provozování třetí generace mobilních sítí v roce 2001 za 3,54 respektive 3,81 miliardy korun. Tomu říkám mít hluboko do kapsy…
Stát bude čarovat s poplatky za UMTS licence
Rychlé shrnutí článku
- Ministerstvo financí usiluje o pět miliard z licencí UMTS do rozpočtu.
- Příjem z licencí UMTS plánuje ministerstvo odprodat bance za hotovost.
- Eurotel a T-Mobile získali UMTS licence v roce 2001 za 3,54 a 3,81 miliardy.
- Text kritizuje finanční situaci ministerstva financí.
Jak se vám líbí tento článek?
Co je tu dalšího zajímavého ke čtení?
| Jak se z malých vynálezů stává velký problém? Příběh benzínu, freonů a pana Midgleyho mladšího vztažený k dnešní umělé inteligenci Jsou vynálezy a objevy, které změní svět k lepšímu navždy. A jsou takové, které se později ukážou být fatálním průšvihem a budou se připomínat jako memento. … |
| Jak jsem napsal vlastní zákon Víte co? Dneska vám povím, jak jsem si napsal vlastní zákon a jak tenhle zákon skončil ve Sbírce zákonů. Na tenhle kus života jsem si vzpomněl ve středu, když … |