Marigold.cz » Souboj s dlaždičkami: kontumační prohra
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Myšlenka položit na balkoně dlaždice a udělat tak z hnusné betonové podlahy luxusní zámeckou dlažbu, mne pronásledovala již delší čas. O víkendu však měla myšlenka dojít svého naplnění. Nakoupili jsme potřebné dlaždice a veškerá lepidla, spárovadla a další. Mnoho týdnů před tím jsem věnoval rešeršování informačních zdrojů věnovaných pokládce dlaždic a dalo by se říct, že teoreticky jsem byl mistrně připraven.


Hlavní problém samozřejmě spočíval v tom, že jsem zejména teoretik a do kvalitního praktického výkonu mi chybí manuální zručnost. Zpravidla velmi dobře kooperuji s někým manuálně zručným, ale sám – to je pohroma. A byla.


Dlaždice na balkoně měly totiž drobný problém – nevešly se úplně jednoduše tři vedle sebe, jak jsem původně zamýšlel. Ten, kdo balkon betonoval, mu totiž udělal podivně odfláknutý okraj při zdi bytu – a dlaždice se ne všude vešly. Pokoušel jsem se ten kraj osekat, ale po třech řadách dlaždic jsem to vzdal a rozhodl se práci přerušit. U toho také už po celý víkend zůstalo.


Dita se na můj výtvor podívala, dlouho mlčela a pak řekla, že je to moc hezké. Chápu, že otázka, proč jsem ty dlaždice dával na koso, když jsem sliboval, že budou rovně, zůstala nevyslovena…


PS: hledám firmu, co položí na balkoně dlaždice a vyseká  tři řady starých dlaždic, které tam nechal nevím kdo… 😉

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 15:04 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář