Marigold.cz » Sony Ericsson potvrdil první termín dodávek 3G modelu Z1010
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Dodávky nových mobilních telefonů Sony Ericsson Z1010 se mají rozeběhnout v prvních týdnech ledna roku 2004, ohlásil dnes zástupce společnosti. Nejdůležitější zbraní tohoto telefonu mají být oboustranné videokonference, tedy vlasnost tolik u 3G sítí propagovaná a doposud žádným telefonem nepodporovaná. Ostatně rozchození této funkce byl důvod, proč Sony Ericsson uvedení tohoto telefonu na trh od jeho ohlášení v březnu tak odkládal.


Sony Ericsson Z1010


Z důvodou oboustranných videokonferencí je také telefon vybaven dvěmi videokamerami. Ta jedna pod displejem slouží k videokonferenci, ta na zadní straně telefonu zase k focení a tvorbě MMS. Telefon není žádné ořezávátko: kromě podpory UMTS zvládá také provoz v GSM síti. Komu se libí MMS zprávy a má málo paměti na fotky či video, může použít memorystick duo. Rozlišení fotek je 640×480 bodů, infraport, bluetooth, USB, prostě je to mazel 🙂


Důležité na tom je, že po firmách Nokia a Motorola a po asijských koncernech také Ericsson potvrdil termín seriových dodávek telefonů pro 3G a že jeho telefon vypadá opravdu našlapaně.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 14:58 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář