SoftPhone se nedohodl s GTS a tak přečísloval


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Další český VoIP poskytovatel SoftPhone (když už jsme dnes u toho VoIP) počátkem měsíce přečíslovával příchozí pevná čísla svých klientů. GTS s ním totiž rozvázalo smlouvu a SoftPhone zatím používal číselný rozsah GTS. Proč se GTS k tomuto kroku odhodlalo a vykoplo klienta, který u něj pár hovorových hodin přenášel, není známo, kvůli neplacení to však prý nebylo. Možná to bude nějaká nová strategie, jak eliminovat zákazníky 🙂 Zdroj: SoftPhone

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

2 komentáře

  • Je to k vzteku, pod dojmem že telefonní číslo je něco jako "důl, díra v zemi, tu vám pane nikdo nevezme" jsem si SoftPhone# namastil na vizitky (a ještě mi jich bratru tak 800 zbylo:)
    Ale na druhou stranu musím říct, že p. Styx & spol. to vyřešili elegentně – nová čísla se liší pouze prefixem a byla k dispozici hned..

  • Nebude to proto, ze SoftPhone nema licenci? …no uvidime, jak dlouho vydrzi u noveho poskytovatele – nejspis jen do nejakyho dalsiho pruseru, protoze do licence nejspis nechteji investovat (nebo na to vubec nemaj?). Jinak vsem VoIP operatorum fandim i kdyz jejich uspechy neni zatim moc videt.