Sny (a svatba) plus svatební oznámení na mobil


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Poslední tři dny do svatby. Prakticky nespím. Když usnu, zdá se mi, jak jedeme autem na radnici, jak přijedeme před radnici a nedá se tam nikde zaparkovat. Matrikářka mne ujistila, že to nehrozí, že je tam hromada parkovacích míst vyhražených pro svatebčany. Šel jsem se tam podívat. Fakt jsou. Večer jsem v klidu usnul a zase se mi zdál hrozný sen, že tam přijedeme a někdo si tam prostě jen tak frknul auto a zase se nedá zaparkovat.

Uklidňoval mne Petr, že když na to přijde, prostě hodíme auta na chodník a on je zaparkuje. Skoro to zabralo, protože vím, že Petr zaparkuje vždy a všude. Ale stejně, na něco jsem musel zapomenout. Jenže na co…

V Googgi vytvořili speciální “mobilní svatební oznámení” a propašovali jsme ho do systému. Pokud máte Nokia mobil s barevným displejem, můžete si poslat SMS s textem B W3576 na číslo 9070950, přijde vám to oznámení přes WAP push na mobil (nutno mít wap) – je vytvořeno jako tapeta na displej pro Nokia Series 40 telefony. Cena zprávy je 50 Kč s DPH, to je stejně, kolik stojí levnější statební oznámení, jenom ho zaplatíte vy 🙂 A abych udělal povinnosti zadost, službu technicky zajišťuje Pipeline a.s. a provozuje ji Googgi s.r.o. a jeho Bublo portál.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

13 komentářů