Smutná notebooková smrt…

Patrick Zandl · 28. leden 2003

Včera mi do fungl nové kanceláře zapojili fungl nový internet (samozřejmě bezdrát skrzevá WiFi) a tak jsem většinu dne věnoval rozcházení a zapojování fungl nové firemní sítě. Drobné přehmaty - kupříkladu jsme koupili moc malý hub - se rychle podařilo retušovat a dneska už jsem se těšil, jak to hezky všechno pojede a zase budu více času věnovat Marigoldovi.

Chyba lávky. V nastavení notebooku jsem se rozhodl zrušit přihlašování do firemní sítě. A od té doby se na svůj vlastní notebook nemůžu přihlásit. Mrzuté je, že nevím, kdo od něj může znát administrátorský účet a ještě více mrzuté je zjištění, že Windows XP na tom s bezpečností už vůbec nejsou špatně - dostat Dokumenty z osobní složky není žádná prča... to v Linuxu byste nabootovali z diskety a bylo by hej. No, jdu si s tím hrát a uvidíme, co XPčka řeknou na tenhle trik...

V každém případě výsledek mé dnešní práce je ten, že se nemůžu dostat ke své vlastní práci na notebooku :)

Alespoň jsem dneska truhlářsky zářil a dodělal jednu polici (rozměry 2x2 metry!). Tedy, abych to upřesnil, zašel jsem do Baumaxu na Pankráci, řekl jsem jim, jak chci nařezat prkna, pak jsem je půl hodiny ládoval do auta, odvezl je o dvě ulice dále a tam je sešrouboval dohromady. Vypadá to, jako od truhláře. Tedy když si nevšimnete, že jsem musel polici přivrtat ke zdi, protože jinak měla tendenci chovat se jako věž v Pise a ještě hůře. Inu, ručičkama se neuživím, o to více důvodů, aby moje nová firmička uspěla :)

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook