Skupina lidí shledala stav CzFree Netu kritickým a zakládá FreeCz NET

Patrick Zandl · 15. duben 2003

Včerejší téma odstranění Clocka z CzFree Netu vyvolala určitou nevoli i mezi některými aktivnějšími členy CzFree. Oficiální místa - tedy lidé pověření moderováním diskusních fór CzFree - reagovala smazáním patřičných diskusních příspěvků, takže odkazy ze včerejšího článku jsou zhusta nefunkční. Na to reagoval Gogoo spolu s dalšími založením FreeCZ NET fóra. Přetiskuji zprávu, kterou mi k tomu poslal:

Několik uživatelů CZFree.Net se shodlo, že současný stav ve fóru této zájmové skupiny jim nevyhovuje a proto se rozhodli založit nové svobodné fórum, kde bude zaručena svoboda projevu, rovná práva pro všechny a průhledná informační politika.

Neradi bychom se tímto dotkli zakladatelů CZFree.Net či jakkoliv se na ně snažili házet špínu. Každý má různý názor a různé cítění, takže mnoha lidem současný stav na CZFree.Net vyhovuje. Nám však ne a proto již dále nechceme na CZFree.Net vyvolávat spory a rozpoutávat nekonečné debaty o svobodě či nesvobodě této komunity.

Adresa fóra je
<FONT color=#006699>www.freecz.net</FONT>, ale vzhledem k tomu, že v současné době (14.4.2003 19:00 hod) probíhá nastavování záznamů v DNS, nemusí ještě přístup přes tuto doménu několik hodin správně fungovat. Proto prosím zatím využijte dočasný a zaručeně fungující odkaz <FONT color=#006699>www.travelpages.cz</FONT>.

Vítaní jsou zde všichni wifi nadšenci nezávisle na jejich názorech a životních postojích.

Budoucí vývoj tohoro fóra záleží výhradně na přání většiny uživatelů a bude se jím plně řídit.

Fórum je ve výstavbě, proto prosím omluvte možné nedostatky a nefunkčnosti. Pracujeme na nich.

gogoo

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook