Seriál o akciích v USA pokračuje a také článek o zajímavém pikocell řešení nanoGSM


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Dneska se mi na internetu sešly a vyšly hned dva články. Na Penize.cz vyšel třetí díl seriálu o obchodování s akciemi na amerických trzích. Tentokráte jsem si neodpustil škodolibé srovnání výnosů z akciových fondů a indexových akcií a seriál se věnuje dalším pojmům potřebným pro obchodování, mimo jiné vysvětluje princip maržinových obchodů a krátkého obchodování akcií. Obchodujeme s akciemi na amerických trzích III.


Na Mobil.cz zase vyšel také můj článek o zajímavém řešení nanoGSM – jde vlastně o zcela kompaktní pikocellu určenou pro vnitřní pokrytí, která realizuje spojení s MSC pomocí ethernetu a internetem. Viděl jsem ji na ITU Telecom World a až teď jsem se dostal k tomu o ní napsat. Mobil.cz: nanoGSM – pikocely pro vnitřní pokrytí.


Na Světě sítí vyšla recenze na moji WiFi knihu, takže tu máme další nezávislý pohled. Další recenzi na knihu najdete na AKA-Monitoru, je rovněž obsáhlá a docela podrobná a přijde mi že také příznivě laděná. Asi bych si tu knihu měl taky koupit 😉

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.