Sedím si v kavárně a je mi dobře…

Patrick Zandl · 12. leden 2005

Právě jsem vypadl od doktora s další zásobou léků a se ztrátou hromady krve pro nejrůznější vyšetření. A protože jsem nesnídal, zašel jsem do kavárny Piccadily na budějovické na malou snídani. Sedím si tu, na komunikátoru vyřizuji firemní záležitosti, jen mobilní tiskárna mi chybí, abych mohl vystavenou fakturu rovnou také vytisknout a vedle na poště odeslat.

MMS

Včera to byl hektický den. Skončil nákupem televize. Potřeboval jsem malou a levnou televizi do jednoho bytu. Zajel jsem na Nový smíchov a v Datartu opravdu měli sympatického Thomsona za levný peníz. Jenže neměli prodavače. Po půl hodině čekání a shánění prodavače jsem to vzdal a vlezl jsem do Carrefoure.

Tam měli televize ještě levnější, 55cm začínala od tří tisícovek. Jenže tu měli poslední a prodavač mi seriosně poradil ji nebrat, protože šlo o ten vystavený kus. A tak jsem bral druhou nejlevnější. I ta byla poslední. Projeli jsme i dlaší modely dle ceny vzestupně a u pátého modelu jsem se trefil, měli dva kusy. Prodavač omluvně pokrčil rameny: To víte, tady byly nájezdy na slevy a lidi brali cokoliv.

A pak, že slevová akce nefunguje. Teď přemýšlím o tom, zda nějaký výprodej můžu udělat v Pipeline. Nechcete balík SMS za výprodejní cenu?

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook