Sedím si v kavárně a je mi dobře…

Právě jsem vypadl od doktora s další zásobou léků a se ztrátou hromady krve pro nejrůznější vyšetření. A protože jsem nesnídal, zašel jsem do kavárny Piccadily na budějovické na malou snídani. Sedím si tu, na komunikátoru vyřizuji firemní záležitosti, jen mobilní tiskárna mi chybí, abych mohl vystavenou fakturu rovnou také vytisknout a vedle na poště odeslat.

MMS

Včera to byl hektický den. Skončil nákupem televize. Potřeboval jsem malou a levnou televizi do jednoho bytu. Zajel jsem na Nový smíchov a v Datartu opravdu měli sympatického Thomsona za levný peníz. Jenže neměli prodavače. Po půl hodině čekání a shánění prodavače jsem to vzdal a vlezl jsem do Carrefoure.

Tam měli televize ještě levnější, 55cm začínala od tří tisícovek. Jenže tu měli poslední a prodavač mi seriosně poradil ji nebrat, protože šlo o ten vystavený kus. A tak jsem bral druhou nejlevnější. I ta byla poslední. Projeli jsme i dlaší modely dle ceny vzestupně a u pátého modelu jsem se trefil, měli dva kusy. Prodavač omluvně pokrčil rameny: To víte, tady byly nájezdy na slevy a lidi brali cokoliv.

A pak, že slevová akce nefunguje. Teď přemýšlím o tom, zda nějaký výprodej můžu udělat v Pipeline. Nechcete balík SMS za výprodejní cenu?

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

10 komentářů

 • Výprodej SMS – tou už tady přece právě bylo! Eurotel na přelomu roku rozdával pro útěchu všem, co nedostali BMW (takže asi úplně všem) balíček SMS zdarma. Pravda, nebyly Premium 🙂

 • Pardon, vlastně ne zdarma – za cenu jedné Premium SMS.

 • Potřeboval jsem malou a levnou televizi do jednoho bytu

  Ty mas vice bytu a postupne si je zarizujes ? 🙂

 • To budou konspirační bytu zajištěné proti odposlechu, o kterých policie a Dita neví :-))

 • Piccadily – docela dobra restaruace, v nedeli sem chodim na snidane 🙂 sice se od doby co otevreli trochu zhorsili ale jeste to porad jde. A je to par kroku od metra.

 • Měls říct, Patricku, skočil bych za tebou na ranní čaj. 🙂

 • Nechápu, proč si kupujete televizi, když bude digitální vysílání. IMHO vyhozené peníze 🙂

 • [5] Dobrý den,
  na internetu jsem narazil na na Vaší zmínku o restauraci Piccadilly na Budějovické. Jsem zaměstnancem společnosti, která tuto restauraci provozuje a chtěl bych se zeptat na Váš názor na provoz a hlavně na zmínku o tom, že se restaurace od otevření zhoršila. Na podnětech od zákazníků nám velice záleží a chceme aby spokojenost byla stoprocentní. Díky za Váš čas.

  Marek Štangl
  marek.stangl@fee.cz

 • Ráda tuto restauraci vyzkouším. 🙂

 • [9] je to ta mikyna, ktera myslim???? :-))) tak to bych teda omdlel…:-)))) můžeš mi někdy napsat na marek.stangl@fee.cz?????