Rychlá data Eurotelu: buďto EDGE nebo CDMA-450?


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Tento týden jsem věnoval shánění zajímavých informací věnovaných eurotelecí myšlence na implementaci CDMA-450 namísto NMT. Jak se mi to původně zdála zvrhlá myšlenka, přijde mi to stále zajímavější a smysluplnější, ačkoliv je zřejmé, že je to projekt v nejlepším případě s výhledem na konec příštího roku, spíše ale až na rok 2005.


Článek jsem publikoval na Mobil.cz, objevila se tam řada diskusních příspěvků, které vypadají, jako bych si je psal já sám, ale nepsal, to jsem ještě chrupinkal. Nejvíc mne pobavil tenhle od autora MoB:


    Moje řeč! Dobře napsané, zajímavé informace, prostě paráda.
    Teď jenom aby to byla pravda…

A to je pěkně prosím myšlenka na dnešní den 🙂


Pokračujte ve čtení článku na Mobil.cz: Rychlá data Eurotelu: buďto EDGE nebo CDMA-450?


PS: Aby bylo na Marigoldovi něco málo navíc, tak prozradím dvě věci. Jednak novinářsky se tomuto pokračování říká vytěžení lukrativního tématu. Tedy prvním článkem z pondělka se ověřilo, zda to někoho zajímá a když se ukázalo, že je to VELMI čtené, pokračovali jsme dalším dílem povídání, tentokráte s řadou detailů. No a za druhé, někdo psal, že je škoda, že ty články vycházejí mezi svátky, když si hodně lidí bere volno. To je právě ten důvod, proč se počkalo, potřeboval jsem, aby jeden zaměstnanec Eurotelu měl volno…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.