Roman Šebrle je nejlepším sportovcem světa

Noname píše: Ač to sem moc nepatří, jedna malá sportovní noticka – podle Wall Street Journal se před 6 hodinami stal Roman Šebrle nejlepším sportovcem světa (dokonce to na chvíli způsobilo, že se jeho jméno stalo nejhledanějším klíčovým slovem na Google), více viz tato www stránka. Já se jen ptám jak je možné, že něco takového si nevšimla česká média. To jsou už upravdu tak tupí, že jen přejímají zprávy z četky, která si je cucá z palce? Asi založím internetový magazín, do kterého budu přejímat zprávy z agregátorů, přidám chytrého robota, který zpřehází věty a přidá tunu gramatických chyb, zabuduju automatický přidavač obrázků z Google Images a budu směle konkurovat iDnes, Novinkám a ostatním molochům.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

6 komentářů

 • čtk o tom psala.

 • blesk taky 🙂

 • no podle zprávy z blesku to vydali v 11 večer (a to ještě jestli nezfalšovali datum, protože u nás se o tom nikde podle českých google news nepsalo ani o půlnoci kdy jsem na to koukal já), tedy asi 3 hodiny poté, to mi přijde jako dost pozdě. Přijde mi taky dost divný, že jestli chci aktuální zprávy ze sportu, tak musím číst bulvární deník. Na serverech typu iDnes či Novinky, a dokonce ani na specializovaných serverech typu Sport.cz o tom ještě teď, když už si to mohli přečíst i v tom blesku, není ani zprávička (viz http://sport.cz/archiv/bleskovky?id=1)

 • Takže pánové, podle Google News o tom Blesk napsal před 8 hodinami (http://news.google.cz/news?ned=cs_cz&hl=cs&ned=cs_cz&q=%C5%A1ebrle+wall&btnG=Hledat), takže je zjevné jak blesk lže a ani nemusím být Bohdalová.

  Ovšem co je zajímavé, tn.cz to vysílala dokonce již před 21 hodinami. O půlnoci o tom pak napsali ještě Sportovní noviny.

  Docela vtipné, že zpráva, která v americe donutí největší počet lidí zadat do vyhledávače Romanovo jméno se v jeho rodném Česku objeví v nejbližších hodinách v jednom jediném a to ještě velmi málo sledovaném médiu. Vždyť by stačilo přihlásit se k odběru RSS z http://news.google.com/news?ned=us&hl=en&ned=us&q=czech&btnG=Search+News&topic=s a měl bych lepší a aktuálnější zprávy než oni!

 • Bez urazky ale ten clanok vo WSJ bol o niecom inom. Islo tam hlavne o to zistit, kto je najvsestrannejsi sportovec beruc do uvahy rychlost, vytrvalost, reflexy, koordinaciu, silu atd. To samozrejme neznizuje Sebrleho uspech. Je to super. Ako pisu na zaciatku clanku, islo obrazne o to zistit, kto by isiel na medzigalakticke olympijske hry keby sme mali vybrat iba jedneho:-)
  Sutaz o najlepsieho sportovca sveta sa vyhlasuje pravidelne kazdy rok v roznych mediach ale tam ide o nieco ine.
  PS: samozrejme to ze to tu celkom zapadlo prachom a moc sa to nemedializuje je smutne…

 • zase mate na homepage nejaky malware